ÇAPA ORTODONTİ KLİNİĞİ İLETİŞİM BİLGİLERİ

Mesaj Gönderebilirsinizİletişim Bilgilerimiz

  • Şehremini Mh. Deniz Abdal Cami Sk.

    No: 23/A Çapa-Fatih, İSTANBUL

  • (0212) 587 24 24 - (0212) 529 03 00

    (0536) 598 23 43 - (0554) 831 94 11

  • Faks: (0212) 529 02 61

     ÇAPA ORTODONTİ KLİNİĞİ ULAŞIM

Çapa Ortodonti Kliniği, Çapa Tıp Fakültesi'nin karşısında, Cami Sokağın içerisindedir. Bu sokağa Millet Caddesinden direkt araç girişi yoktur. Toplu taşıma ile gelirseniz Çapa durağında inip, Tıp Fakültesinin karşısındaki ALTUĞ Eczanesi yanından Cami Sokağa girin. Kliniğimiz 50 metre ileride soldadır.

Kliniğimize Taksim'den ulaşmak için, Fransiz Konsolosluğunun arkasından (Çiçekçiler) sarı minibüslere binebilirsiniz. Burası minibüsler için ilk duraktır ve 15 dakika içinde Çapa Tıp Fakültesinin öninde olacaksınız. Yolun karşısındaki ALTUĞ eczanesinin yanındaki sokaktan içeri girin. Kliniğimiz sokağın sonunda soldadır.

Özel aracınız ile, Bakırköy yönünden geliyorsanız, E-5’ten Topkapı-Aksaray çıkışından Millet Caddesi'ne (eski Turgut Özal Bulvarı) girin. Tıp fakültesi karşısındaki otobüs duraklarından hemen önce 45 derece sağa (Börekçi Veli Sokak) ve tekrar ilk sağa dönün, 1. Köprü yönü.

Ortodonti, Diş Teli, Dişhekimi

Ortodonti, Diş Teli, Ortodonti Uzmanı, Dişhekimi Konusunda Son Dönemde Yayınlanan Makaleler:

Ortodonti

Ortodonti

Ortodontik tedavide kullanılan materyal ve yöntemler devamlı gelişse de, tedavi prensipleri değişmemektedir. Tüm tedavi dallarında olduğu gibi, erken teşhis, ortodontik bozuklukların önlenmesi ve düzeltilmesi için en önemli basamaktır.

Devamı

Diş Teli

Diş Teli

Ülkemizde lingual ortodontiyle ilgili çalışmalar yaklaşık 15 senedir yapılmakta olup, pek çok vaka başarıyla tedavi edilmektedir. Lingual ortodontinin kendisine özel avantaj ve dezavantajları bulunmaktadır.

Devamı

Ortodontist, Dişhekimi

Ortodontist, Dişhekimi

Ortodonti, bir uzmanlık dalıdır ve üniversitelerin ortodonti kürsülerinde yapılan bilimsel çalışmalar sonucu kazanılır. Ortodontik tedavinizi yapacak doktorunuzun uzmanlık belgesininin ve çalışma izni belgesinin olmasına dikkat ediniz.

Devamı